• Tworzenie stron WWW

Informatyka a inne kierunki

Informatyka a inne kierunki

• Ekonomia (jak zarządzać ograniczonych zasobów)

• Business Administration International B (rachunkowość finansowa B, przedsiębiorczy i systemy planowania zasobów przedsiębiorstwa i przedsiębiorstwa, metodologia badania in Business Administration, fundamenty Finansów.

• Business Administration C i obieralnych (W tym semestrze, będziesz studiować 15 kredytów na poziomie C, gdzie wybrać między marketingu i finansów oraz 15 kredytów (zajęcia fakultatywne) na dowolny temat www.plandeki.eu/plandeki-na-samochod tak długo, jak spełnić wymagania i jest miejsc na tym .orientana Oczywiście, że są gwarantowane miejsce na wszystkie kursy w następujących instytucjach:. administracji, ekonomii, statystyki, prawa i historii gospodarczej mogą także ubiegać się o inne kursy z języków, nauk behawioralnych i informatyki można też pójść na studia walutowych. za granicą w tym semestrze.

• Orzeczniczej Oczywiście ankieta (Wprowadzenie do szwedzkiej ustawy i ustawy zasadniczej UE) i 15 kredytów zajęć fakultatywnych (studenci mają możliwość wyjazdu na staż za granicą (opcjonalnie), ale zalecamy albo zdecydować się na studia 15 kredytów obieralnych (te same warunki jak w semestrze 5 )

W siódmym semestrze, można wybrać specjalizację między unikalnych kursów dla każdego naciskiem administracji biznesu. (Marketing, zarządzanie, rozwój i umiędzynarodowienia).

Semestr 8: Projekt stopnia. Projekt stopień powinien mieć taką samą wagę jako obszar specjalizacji (być napisany z innym studentem).

Pomoc w formie pisemnej i ustnej prezentacji w języku angielskim będą równolegle z kursów w semestrze 1 i 4.

Możliwości zawodowe

Studenci, którzy ukończyli ten program wykorzystać swoje kwalifikacje do pracy w firmach, organizacjach i władz z międzynarodowym naciskiem. Program (program studiów: International Business Program) przygotowuje studentów do międzynarodowym środowisku pracy.

Dla uzyskania więcej informacji na temat internetowego MBA kliknięcie na ten link Internecie ms w zakresie technologii informatycznych

Artykuł dzięki:

Author: ddbmm.pl

Share This Post On