• Tworzenie stron WWW

Jak znalezc chwytliwa nazwe strony

Jak znalezc chwytliwa nazwe strony

Znalezienie chwytliwej nazwy domeny dla Twojej firmy może wydawać się filigranowy zadania. Najprawdopodobniej będziesz spędzać godziny przed myśleniem komputerowego dla idei. Jednak istnieje wiele narzędzi internetowych, które pomogą Ci znaleźć idealne imię dla swojej firmy. Oto kilka miejsc, które z pewnością pomogą Ci w swoim dążeniu do znalezienia wielkie i chwytliwej nazwy domeny dla Twojej firmy:

1. NameStation.com jest świetne i darmowe domeny narzędzie propozycja, która pozwoli Ci wyszukać dostępnych domen. Szczególnie podoba mi się słowo "list" generator nazw domen.

2. KeywordLizard.com to darmowe narzędzie kombinacji słów kluczowych. Wystarczy przesłać 2 listy słów kluczowych i upewnij się, że opcja "Produce wszystkie kombinacje wstecz" jest zaznaczona. Narzędzie propozycji słów kluczowych Lizard będzie następnie utworzyć każdą możliwą kombinację permutacji słów kluczowych. Wyeksportować słowa kluczowe, a kiedy już to zrobi skopiować te kombinacje słów kluczowych i wklej je w wyszukiwarkę luzem domeny takie jak ten Godaddy.com/domains/searchbulk.aspx~~pobj i kliknij przycisk "Szukaj". Pojawi się lista dostępnych domen, które można wykorzystać dla Twojego biznesu.

3. Użyj słownika! Sam słownik ma mnóstwo wyrazów i terminów, które nigdy nie mogły słyszał. Można znaleźć idealne nazwy domeny dla swojej firmy w ten sposób.

Cokolwiek robisz, zawsze wybrać nazwę, która jest związana z działalnością firmy. Jeśli nazwa domeny ma sens wtedy większość odwiedzających do witryny będą prawdopodobnie pamiętają go łatwiej. Zrób to chwytliwe, jak również. Chwytliwy i tematyka związana nazwę domeny zawsze działa najlepiej. Jeśli na przykład sprzedajesz potrawy z kurczaka nazwę domeny, takie jak HappyChicken.com byłoby idealne dla firmy, ponieważ jest zarówno chwytliwe i natychmiast informuje odwiedzających, że witryna jest będzie związane z kurczaka.

Z drugiej strony, jeśli Twoja firma oferuje wiele różnych produktów lub usług niż można również zdecydować się na domenie czysto brandable i łatwy do zapamiętania. Nazwa domeny w taśmy aluminiowe tym przypadku nie musi być związane z działalnością firmy, jak będzie to praktycznie niemożliwe, jeśli Twoja firma jest zaangażowana w wiele produktów i usług. Google.com jest doskonałym przykładem takiej nazwy domeny.

Aby uzyskać więcej informacji i porad wielkiej związanej z rejestracją domen i domen zakupowych odwiedź nas na http://www.dnresult.com/blog.

Do Twojego sukcesu!

Artykuł dzięki:

Author: ddbmm.pl

Share This Post On