• Tworzenie stron WWW

Informatyka - dla kogo to studia

Informatyka - dla kogo to studia

Pomysłowość - gotowości myśleć poprzecznie poczęcia i stworzenia; zaprojektować i wyprodukować każdy pojedynczy kawałek rzemiosła z spryt i pomysłowość; z wyobraźnią wykorzystywać materiały pod ręką, aby ukształtować coś nowego i atrakcyjnego.

I nie zapominajmy - Uczciwość - to słowo, które często czuje się jako przestarzałe jak dinozaury w tym szybko zmieniającym się świecie i jego postaw.biuro rachunkowe Bytom Integralność ma niesamowitą liczbę definicji - ale cały punkt do takich zasad, jak uczciwość, moralność, jedności i honoru. I integralność co ja i każdy inny prawdziwy rzemieślnik wnieść do naszych twórczych poszukiwań - aby nasz CRAFT być http://rehabilitacjadzieciom.eu/terapia-czaszkowo-krzyzowa/ jednoznacznie sklasyfikowany jako sztuki.

Są przeciwnicy tego poglądu, którzy twierdzą, że jest prawdziwa sztuka - malarstwo, rysunki, muzyka, taniec, poezja, rzeźba - również architektura i języki mogą być zakwaterowane pod tym "parasolem". Wszystkie formy są najwyraźniej uważa się wymaga i wykorzystują wyższy poziom umiejętności i artyzmu niż rzemieślniczych.

Inni mówią o estetykę i umiejętne tworzenie; "Wewnętrzne umocnienie równowagi i harmonii"; opanowanie medium; komunikacji i wyobraźni wyraz; "Klasa obiektów podlegających estetycznej kryteriów"; i od czasów starożytnych, po rytualnych i symbolicznych funkcji i znaczeń.

Sugestia wydaje się, że te idee odnoszą się tylko do sztuki ... nie rzemieślniczych.

Jeżeli którykolwiek craftsperson przynosi najwyższy stopień poświęcenia, uczciwości i zaangażowania w swoją pracę, wraz z wprawą i dbałością o szczegóły w każdym twórczym poszukiwaniu ... to jest z pewnością znakiem rozpoznawczym rzemiosła.

Znajdę nic kryteriów proponowanych do stworzenia techniki jako coś mniej niż powinniśmy domagać się utworzenia elementu rzemiosła. Każda definicja opisowe wydaje się kwintesencją najwyższe ideały wyspecjalizowanych rzemieślników.

Dla mnie - CRAFT jest ART-- nie ma po prostu kwestia do dyskusji.

Każdy oczywiście ma prawo do własnego zdania osobistego ... Więc ... co teraz myślisz?

Czy to naprawdę sztuka?

Teraz przeczytałem rozmowę - czy zależy Ci na spacer? ... Dzięki tej małej, ale ważną częścią mojego świata.

http://www.squidoo.com/lensmasters/cdcraftee http://www.madeit.com.au/ChristineCrafteeCreations

Przewiduję wiele przyszłe projekty różnych odmian i nadzieję, że będzie ze mną podzielić, jak po raz pierwszy, a następnie urzeczywistnić marzenie każdego "skarb".

Artykuł dzięki: metale kolorowe

Author: ddbmm.pl

Share This Post On