• Tworzenie stron WWW

Jak nie stracic przez nieodpowiednia domene

Jak nie stracic przez nieodpowiednia domene

Oba narzędzia są bezpłatne i są całkowicie bezcenne dla osoby patrzącej do kierowania ruchu do nowego i nieustalonych miejscu.

Załóżmy, że Twoja strona jest dla firmy, która sprzedaje wiele produktów przeznaczonych do szkolenia psów. Nazwa firmy jest Super Star Dog akcesoria treningowe. Ta domena powinna być dostępna tak zarejestrować superstardogtrainingsupplies.com

biuro księgowe gdynia

Wspaniały! Trzeba frazę kluczową "dostaw szkolenia psów" w domenie i to pomoże, ale istnieje również wiele konkurencji dla tej frazy więc masz zamiar trzeba zrobić rozeznanie teraz. Śmiało i odwiedzić witrynę wordtracker.com i zobaczmy, co widzimy. Gdy wchodzę "dostaw szkolenia psów" Nie widzę dużo. Tylko 42 miesięczne wyszukuje terminu i dużo konkurencji. Zobaczymy, czy jest coś lepszego. Wszedłem do poszukiwania "szkolenia pielęgnacja psów" i tym podobne długi ogon wyszukiwania frazy pojawił się z miesięczną liczbę operacji wyszukiwania w 1453 roku ... "szkolenie psów opieki rodzinnej ubezpieczenia zwierząt"

Jak nie stracic przez nieodpowiednia domene

Tak, to brzmi dziwnie, ale nie ma konkurencji dla tej frazy i prawie 1500 osób miesięcznie wyszukiwania. Można łatwo rangi tego terminu i ciągnąc ludzi szukając go na swojej stronie tylko o rejestracji domeny, używając tego wyrażenia i wskazując go na swojej stronie głównej. To takie proste.

Wystarczy zarejestrować dogfamilytraininginsurancecarepet pediatra Dr n. med. Jacek Czelej.com i ustawić go do punktu na swojej stronie głównej. Wkrótce pojawi się wzrost ruchu. Jeśli masz bloga, sól artykuł z tą frazę w tytule, a dostaniesz jeszcze lepsze wyniki.

Jak nie stracic przez nieodpowiednia domene

Zrób to z kilkoma więcej domen i wkrótce mają cały ruch można obsługiwać ...

Teraz wystarczy, aby rozpocząć tworzenie listy ... ale to już temat na inny artykuł. Wierzcie mi jednak, za pomocą prostych nazw domen długi ogon można znacznie zwiększyć ruch na swojej stronie. To nie potrwa długo, aby zrobić badania i zwrot z inwestycji jest zdecydowanie warte czasu i ceny kilka dodatkowych domen.

Mam nadzieję, że te porady pomogą Ci zbudować udany stronie i pomóc, gdy przychodzi czas, aby wybrać nową nazwę domeny. Jeśli jesteś zainteresowany dowiedzieć się więcej na temat marketingu internetowego i zarabianie pieniędzy z witryny internetowej istnieje mnóstwo zasobów dostępnych na ten temat. Można je łatwo znaleźć, nawet jeśli Google-fu jest słaba.

Dziękuje za przeczytanie! Powodzenia w podróż w sferę tworzenia stron WWW.

Artykuł dzięki:

Author: ddbmm.pl

Share This Post On