• Tworzenie stron WWW

Jak zarejestrowac nazwe domeny

Przy zakupie nazwy domeny zostanie automatycznie rejestrowane przez akredytowanego rejestratora. Istnieje ponad 1000 akredytowanych rejestratorów do wyboru. Pomyśl o nich jako przedsiębiorstwa, które konkurują do rejestracji nazw domen. Każdy sekretarz zdecyduje, ile ładować do rejestracji nazw domen. To dlatego ta sama nazwa domeny może kosztować $ 9,99 za pomocą jednego sekretarza i $ w wysokości 25,00 innym.

Więc kto kontroluje swoją nazwę domeny? Będzie to firma, gdzie go kupić, albo Sekretarza lub hosting provider. Niektórzy rejestratorzy oferować dodatkowe usługi takie jak hosting, jednak wszystkie hosting dostawców nie są rejestratorów. Jeśli nazwa domeny jest zakupiony przez hosting provider, który nie jest rejestratorem, że Web Host będzie miał domenę zarejestrowaną przez ich sekretarza wyboru.

Co rejestratorów lub dostawców usług hostingowych zrobić, aby zarejestrować nazwę domeny jest niewidoczne dla ciebie. Wszystko co musisz się martwić o to, kto zapłacić, aby odnowić swoją nazwę domeny, zanim ona wygaśnie, która jest firmą zakupu, jeśli od początku.

Co jest ważne, aby pamiętać, że jeśli zakup domeny bezpośrednio z tani hydraulik 24h Kraków rejestratora, ale mają własną stronę internetową gospodarzem gdzie indziej, trzeba będzie zmienić serwery nazw, aby wskazywał swoich serwerów nazw Web Host.

Rejestratora gromadzi dane kontaktowe oraz informacje techniczne. Informacje techniczne o nazwie domeny jest przekazywany do InterNIC, centralnego katalogu znanej jako "Rejestr", którego celem jest umożliwienie innym komputerom w internecie wiedzieć, jak znaleźć swoją witrynę internetową.

Jak kupić tanie nazw domen jest na tyle proste, jak tak wielu dostawców usług hostingowych oferują darmowe domeny, jeśli zarejestrujesz się na jednej z ich pakietów hostingowych lub kupić jeden z ich produktów. Wolę spędzać około $ 10,00 dla nazwy domeny przez Rejestratora i nie mają żadnych zobowiązań. Jeśli planujemy posiadające wiele stron internetowych, a następnie zakup wszystkich nazw domen za pomocą jednego sekretarza jest do zrobienia, jak można zarządzać wszystkimi nazw domen w jednym miejscu.

Artykuł dzięki: płytki ceramiczne Kraków

Author: ddbmm.pl

Share This Post On