• Tworzenie stron WWW

Jak bezpiecznie prowadzic strone WWW

Jak bezpiecznie prowadzic strone WWW

O Zaloguj się do swoich kont internetowych w sposób regularny. Sprawdź wyciągi bankowe, kartami kredytowymi i debetowymi, aby zapewnić, że wszystkie transakcje są zgodne z prawem. Jeśli coś wygląda podejrzanie, należy skontaktować się ze swoim bankiem i wszystkich emitentów kart natychmiast.

o Regularnie sprawdzaj, że Twoja przeglądarka jest aktualna i nowych poprawek zabezpieczeń są stosowane na stronie głównej Microsoft Security. Najprostszym sposobem, aby być na bieżąco aktualizowana, to kliknąć na przycisk "Pobierz aktualizacje dla systemu Windows automatycznie".

Jak bezpiecznie prowadzic strone WWW

o Zawsze zgłosić całą oryginalną wiadomość e-mail phishing z oryginalnym informacji nagłówka nienaruszonym do Federalnej Komisji Handlu w spam@uce.gov~~pobj. Następnie powiadomić Complaint Center oszustwa internetowe FBI, składając skargę na http://www.ic3.gov/default.aspx.

Jak bezpiecznie prowadzic strone WWW

Nowe środki bezpieczeństwa muszą być stale dodawane do Internetu, ponieważ przestępcy sonda dla każdego słabości mogą znaleźć. Bądź świadomy najnowszego pharming oszustwa online, więc nie stać się ofiarą tego nowego zagrożenia.

Artykuł dzięki: Precyzyjna obróbka metali Łódź

Author: ddbmm.pl

Share This Post On