• Tworzenie stron WWW

Jak wybrac najlepsza nazwe domeny

Jak wybrac najlepsza nazwe domeny

Więc zdecydowałeś się rozpocząć swoją stronę WWW. To wspaniale! Teraz, co masz zamiar to nazwać? Wszystkie dobre .coms zostały scooped i każdy wie, że nazwa domeny .com jest najlepszy. Dobrze? Rodzaj. Rozszerzenie .pl faktycznie oznacza handlowa ... tylko dlatego, że to takie popularne rozszerzenie domeny jest, bo z powrotem, gdy internet był rośnie skokowo wszystkich i ich brat rejestracji jako Com.dorabianie kluczy Gdynia Dało to rozszerzenie więcej znajomości, jak to jeden ludzie zawsze słyszał.

Dziś, rozszerzenie .com jest nadal świetny, ale nie jest to niezbędne. Jak ludzie stają się coraz bardziej i bardziej doświadczonych internet, to nie będzie bolało mieć .pl, a .org, .info lub przedłużenie domeny, czy to, czego potrzeba, aby uzyskać doskonały nazwę domeny.

Nie ma jednak więcej do rozważenia podczas wybierania wielką domenę niż tylko firmą z rozszerzeniem. Chcesz coś, co pomoże Ci w rankingach wyszukiwarek. Mając to na uwadze, zaleca się zamówić co najmniej dwie domeny przy uruchamianiu nowej witryny. Pierwsza domena może być cokolwiek chcesz. Nazwa firmy, nazwa organizacji, czy cokolwiek własnych potrzeb może być. Można zrobić to .com lub jakiekolwiek inne rozszerzenie. Jest to dziedzina, która reprezentuje swoją markę i powinien być główny adres URL prowadzący do Twojej witryny.

Jak wybrac najlepsza nazwe domeny

Drugą domeną ... Teraz to jest, gdy masz zamiar dowiedzieć się czegoś schludny. Drugi domeny, a także wszelkie inne dodatki, które warto, powinna być oparta na kombinacji słów kluczowych długi ogon, który jest związany z celów witryny i ma wysoką miesięczną liczbę operacji wyszukiwania z niskiej konkurencji.

Na tym obszarze trzeba zrobić około 15-30 minut badań z wykorzystaniem zarówno planowania słów kluczowych Google lub narzędzia słów kluczowych znajdujący się w polu zasobów poniżej.

Artykuł dzięki: oplot kablowy poliestrowy

Author: ddbmm.pl

Share This Post On