• Tworzenie stron WWW

Jezyki programowania

Jezyki programowania

Dlaczego mój system Windows XP nie została całkowicie zablokowana - Jak naprawić ten problem XP Zamykanie Natychmiast

Jeśli system Windows XP wykonuje swój słodki czas, zanim wyłączy się całkowicie i molestuje Ci dużo wtedy można dokonać kilku zmian w rejestrze systemu Windows w celu przyspieszenia procesu zamykania systemu lub gdy system Windows XP nie zostanie zamknięty. Musisz mieć świadomość, że "rejestr systemu Windows" jest kluczowym katalog, który przechowuje ustawienia / opcje i zawiera informacje o urządzeniach / ustawień sprzętowych i oprogramowania. Jeśli zrobisz coś złego, można wylądować się w duże kłopoty. Więc powinni robić rzeczy bardzo starannie i zabrać z powrotem do swojego 'rejestru Windows "przed dokonaniem jakichkolwiek zmian.

Jest to proces zamknięcia wszystkich aplikacji / procesów, które spowalniają proces zamknięcia. Powtarzające się pop-upy, które proszą, jeśli naprawdę chcesz rzucić są bardzo denerwujące. Jeśli 'Windows XP nie zostanie zamknięty ", wprowadzić zmiany do następujących plików rejestru

AutoEndTasks

WaitToKillApp

HangAppTime

WaitToKillServiceTimeout

Oprócz dokonywania zmian w rejestrze, można również użyć narzędzi zamykaniem jak "Quick Shutdown", czy "Windows XP nie zostanie zamknięty". Jeśli zostanie wyświetlony komunikat o błędzie po dać zamknąć polecenie lub jeśli Twój system uruchamia się ponownie, gdy powiesz go zamknąć, to nie martw się jak można łatwo rozwiązać te problemy. Upewnij się, że najnowszy dodatek Service Pack oraz aktualizacje zainstalowanych w systemie. Spróbuj jednej z następujących metod, aby rozwiązać problem, Elewacje szklane nawet wyłączenie natychmiast.

 Jeżeli komunikat o błędzie mówi o konkretnym pliku / usługi, oznacza to, że plik ten jest notowany na jakiejś karcie w "Narzędzia konfiguracji systemu" tzn Msconfig.exe.
Artykuł dzięki: ogrody tarnow

Author: ddbmm.pl

Share This Post On