• Tworzenie stron WWW

Najlepsze domeny do kupienia

Najlepsze domeny do kupienia

Chcesz kupić domenę; wielka, że ??jest to pierwszy krok. Teraz trzeba zdecydować, z którą z ponad trzystu stronach należy zakupić domenę od. Zwykle pierwsza strona, która przychodzi do głowy jest GoDaddy.com. To jest w porządku; GoDaddy.com płaci dużą sumę w marketingu w celu osiągnięcia takiego szerokiego rozpoznawalność. 95% czasu GoDaddy.com będzie działać dobrze na zakup nazwy domeny; Jednak nie jest to miejsce, które chciałbym niekoniecznie polecam.

GoDaddy.com nie byłby mój pierwszy zalecenia, ponieważ mają jakieś dziwne warunki, że Podsumowując, twierdzą, że ich firma będzie miała większe prawa do nazwy domeny, niż wielu ludzi biznesu i marketingu internetowego uważają za sprawiedliwe - w tym ja. W wyniku tego, wielu sprzedawców internetowych nie używają godaddy.com powodu problemów kontroli związanych z warunkami.

Najlepsze domeny do kupienia

Polecam że firma wybiera się darmowe domeny z hostingiem wybranego wykorzystać. Większość planów hostingowych pochodzą z kilku nazw domen za darmo; Dlatego proponuję, aby skondensować wszystko w jednym kroku i zaoszczędzić trochę pieniędzy po drodze. Osobiście zachęcam do nas Ciecz WWW, strony internetowej, która udostępnia możliwość zakupu zarówno nazwę domeny i usługi hostingowej - making domena żywo. Ciecz internetowa oferuje 1 GB miejsca na dysku, 120 GB transferu, oraz 2 wolnych domen wszystko za niską cenę $ 14.95. Oferują one również wiele innych opcji wypełnione pakiety. Będziesz także być w stanie budować na rozruch pakowane w cenie $ 14.95. Pomyśl o tym, nazwę domeny sama zwykle kosztuje około siedmiu do dziesięciu dolarów, brzmi jak dobry interes dla mnie.

Jeżeli płyn Web nie dość wzbudzić zainteresowanie, spojrzeć w 1And1.com do zakupu nazwy domeny i hosting strony internetowej. Dopóki nie masz dużej ilości ruchu, 1and1.com zadziała idealne dla Twojej firmy. Oferują one dobre oferty i wolnych nazw domen, podobnych do ciekłego Web. Udaj się do nlprofits.com i można dostać jakieś oferty dla nazw domen i przeglądaj opinie o innych wielkich firm pracować przy zakupie domen dla Twojej firmy.

Artykuł dzięki: okna aluminiowe Zielona Góra

Author: ddbmm.pl

Share This Post On